MÖBLER / Bord / Fällbord 10482185
nr 1048 2185
Fällbord
Björnsholm ur IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal, Brännstämplat: "IKEA OF SWEDEN. RIKSANTIKVARIEÄMBETET. BJÖRNSHOLM". Rund skiva på tredelad pelarfot, diameter: 88 cm, höjd: 74 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 18:19:29
4/8 10:34:32